Buďte si jisti, že s Internetem od nás budete opravdu spokojeni!

— Petr Stránský, zakladatel Dobré sítě

Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 2013. V současné době pokrýváme internetem 100 % území obce Řetové, 95% obce Řetůvka a postupně zavádíme internet i do obce Přívrat.

Férový přístup k zákazníkovi

Se zákazníky jednáme férově a proto u nás nenajdete dodatky pod čarou, akce na oko snižující cenu či prolongace závazku bez upozornění.

 

Kvalitní podpora 24/7

Zakládáme si na snadno dostupné a opravdu profesionální technické podpoře. Nemusíte se bát, že na naši linku se nedovoláte... Urgentní problémy řešíme hned nejen na páteřních spojích, ale i u našich zákazníků.

 

Pevná a transparentní cenová politika

Ceny jsou jasně a pevně stanoveny bez skrytých poplatků a naprosto bez závazků.

 

Bez jakéhokoliv omezení

Naše zákazníky neomezujeme žádnými pravidly využívání internetu, a proto nejsou omezeni dobou nebo objemem stažených dat.

 

Nulové pořizovací náklady

U nás platíte pouze měsíční paušál a všechny pořizovací náklady jsou zdarma. Žádné další jednorázové poplatky nejsou a nikdy nebudou účtovány.

 

Až 30 dní zdarma na vyzkoušení

Nejste si jisti, jestli budeme lepší než váš stávající poskytovatel? Vyzkoušejte nás! My našemu internetu věříme, a proto vám zdarma zapůjčíme zařízení, které i zdarma nainstalujeme a vy budete mít až 30 dní na zkoušku. A pak se v klidu rozhodnete.

 

 

Kompenzace výpovědních sankcí

Máte u stávajícího poskytovatele nějaký úvazek nebo výpovědní dobu? Žádný problém. Umíme vám poskytnout až 3 měsíce služeb zcela zdarma, abychom vám přechod k nám maximálně ulehčili.

Služba Televize ke všem tarifům zdarma

 

Nechce se vám platit drahý satelit? Pozemní vysílání vám nepostačuje? S naším internetem získejte zdarma více než 50 televizních kanálů. U nás je možné procházet programy v čase zpět, vracet se do záznamů, přehrávat pořady, které již začaly, nebo si je nahrávat a přehrávat celé později. Vracet se v čase je možné až 50 hodin zpět.

Expresní instalace a servis

 

Jste závislí na internet, protože vám slouží k práci? Díky nám máte získáváte vysokou garanci funkčnosti služby, a to včetně všech servisních zásahů, které u nás probíhají maximálně rychle. Buď problém u vás vyřešíme na dálku a nebo ihned vyrážíme k vám. Většina servisních zásahů je přitom zdarma - tedy i v tom případě, že se jedná o problém na vašem zařízení.

Pozastavení služby zdarma

 

Potřebujete odjet na čas do lázní nebo na dvouměsíční dovolenou  či pracovní cestu a u vás doma nikdo nebude? Žádný problém. Stačí nám to nahlásit a zdarma vám službu pozastavíme. V jednom kalendářním roce je možné službu pozastavit až na 6 měsíců.

Už jste se rozhodli pro náš internet?

Podívejte se, co o nás napsali naši spokojení zákaznící