Blog

 

17. 10. 2020
Petr Stránský

 

Dnes jsme dokončili gigabitový propoj mezi našimi vysílači skrz celou naši infrastrukturu od Řetové až do Řetůvky! Investice, která se nám dozajista vrátí spokojeností našich klientů.

Číst více...


Gigabitový internet v naší síti
13. 05. 2020
Petr Stránský

Chcete ultrarychlý GIGABITOVÝ INTERNET? Můžete ho mít!

Zapojili jsme totiž prvních několik spojů v naší infrastruktuře, která umí přenést v jednu chvíli až 1 Gb/s v obou směrech. Znamená to až několikanásobné navýšení současné přenášené kapacity mezi našimi vysílači! Už se moc těšíme, až to nasadíme všude :) Protože pak budeme jediný poskytovatel, který dokáže přenést skrz celou obec linku s Gigabitovým internetem :)

Číst více...


Ultrarychlý Gigabitový internet

03. 12. 2019
Petr Stránský

Spouštíme doplňkový balíček MÝCH 7. Z nabídky si sami vyberete 7 prémiových kanálů, které máte nejraději. Volbu lze každý měsíc měnit. Pozor, výběr kanálů se provádí až po koupi balíčku. K 7 kanálům automaticky získáte i 4 kanály TV ÓČKO v HD rozlišení.


Na výběr máte ze 30 sportovních, dokumentárních, filmových a dětských kanálů, včetně nového dětského kanálu Nicktoons.

Číst více...


Obrovská novinka v naší TV - Mých 7
30. 11. 2019
Petr Stránský

Nastal nám krásný adventní čas a my pro vás máme nachystáno spoustu programových novinek a dárků

Tady je první z nich. Během prosince se můžete dívat na TV kanály, které jsou běžně dostupné až v prémiových balíčcích. Stačí mít aktivní některý z našich základních balíčků. A pozor součástí je i filmotéka, která obsahuje 400 filmů různých žánrů :)

Číst více...


Vánoční dárky v naší TV

20. 07. 2019
Petr Stránský

Abychom zkvalitnili naše služby rozšířili jsme pro vás signál v obci Řetůvka v okolí obecního úřadu. Chtěli byste také využít naše služby? Ozvěte se nám a určitě něco vymyslíme! Připojte se i vy k největší bezdrátové síti v údolí Husího krku :)

Číst více...


Rozšíření signálu v Řetůvce
25. 04. 2019
Petr Stránský

V rámci zkvalitňování našich služeb jsme upravili datové toky a přidali nové profily. U těch došlo k navýšení jednotlivých obrazových rozlišení a navýšení kvality obrazu i o více než 90 %. Změna byla již provedena na 20 nejsledovanějších kanálech a další postupně přidáváme.

Číst více...


Navyšujeme kvalitu TV streamů

24. 04. 2019
Petr Stránský

Ve spolupráci s naším partnerem SledovaniTV.cz jsme pro vás připravili parádní akci. Při objednání naší služby do 31.5.2019 získáváte jako dárek jeden z těchto tématických balíčků na 2 měsíce zdarma dle vašeho výběru!

Číst více...


Získejte placený TV balíček ZDARMA!
10. 04. 2019
Petr Stránský

Dobrá Síť má nyní již více než 230 stálých klientů, kterým dodává internet, TV, mobilní či hostingové služby nebo kombinaci těchto služeb. A desítky dalších, u kterých nárazově provádíme servis PC a poradenství! Jste už také mezi nimi?

Číst více...


Dobrá síť má již více než 230 stálých klientů!

20. 03. 2019
Petr Stránský

HRA O TRŮNY! V termínu od 8 - 14.4. 2019 bude HBO3 vysílat všechny řady tohoto populárního seriálu. Chcete být u toho? Můžete. Protože stanice HBO3 bude u nás dostupná tento týden v základním balíčku!

Číst více...


Všechny díly seriálu Hra o trůny na HBO3 u nás ZDARMA!
01. 03. 2019
Petr Stránský

Chvalím služby, rychlost a odborné znalosti pracovníků Dobré Sítě. Ve velmi krátké době jsme byli schopni rozjet kvalitní uložiště dat včetně zálohování. Dále nastavení kamerového systému, mailhosting, kompletní správu sítě s UTM routerem, dodání nových moderní switchů a nastavení vysoké míry bezpečnosti.

Číst více...


Nová reference od významné firmy v regionuStránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9