Blog

 

20. 07. 2019
Petr Stránský

Abychom zkvalitnili naše služby rozšířili jsme pro vás signál v obci Řetůvka v okolí obecního úřadu. Chtěli byste také využít naše služby? Ozvěte se nám a určitě něco vymyslíme! Připojte se i vy k největší bezdrátové síti v údolí Husího krku :)

Číst více...


Rozšíření signálu v Řetůvce
25. 04. 2019
Petr Stránský

V rámci zkvalitňování našich služeb jsme upravili datové toky a přidali nové profily. U těch došlo k navýšení jednotlivých obrazových rozlišení a navýšení kvality obrazu i o více než 90 %. Změna byla již provedena na 20 nejsledovanějších kanálech a další postupně přidáváme.

Číst více...


Navyšujeme kvalitu TV streamů

24. 04. 2019
Petr Stránský

Ve spolupráci s naším partnerem SledovaniTV.cz jsme pro vás připravili parádní akci. Při objednání naší služby do 31.5.2019 získáváte jako dárek jeden z těchto tématických balíčků na 2 měsíce zdarma dle vašeho výběru!

Číst více...


Získejte placený TV balíček ZDARMA!
10. 04. 2019
Petr Stránský

Dobrá Síť má nyní již více než 230 stálých klientů, kterým dodává internet, TV, mobilní či hostingové služby nebo kombinaci těchto služeb. A desítky dalších, u kterých nárazově provádíme servis PC a poradenství! Jste už také mezi nimi?

Číst více...


Dobrá síť má již více než 230 stálých klientů!

20. 03. 2019
Petr Stránský

HRA O TRŮNY! V termínu od 8 - 14.4. 2019 bude HBO3 vysílat všechny řady tohoto populárního seriálu. Chcete být u toho? Můžete. Protože stanice HBO3 bude u nás dostupná tento týden v základním balíčku!

Číst více...


Všechny díly seriálu Hra o trůny na HBO3 u nás ZDARMA!
01. 03. 2019
Petr Stránský

Chvalím služby, rychlost a odborné znalosti pracovníků Dobré Sítě. Ve velmi krátké době jsme byli schopni rozjet kvalitní uložiště dat včetně zálohování. Dále nastavení kamerového systému, mailhosting, kompletní správu sítě s UTM routerem, dodání nových moderní switchů a nastavení vysoké míry bezpečnosti.

Číst více...


Nová reference od významné firmy v regionu

20. 01. 2019
Petr Stránský

Skylink zvyšuje cenu své základní nabídky. Společnost má zavedený tzv. servisní poplatek za základní nabídku. Ten podle společnosti pokrývá provozní náklady, například zavádění HD programů nebo provoz zákaznické linky. A právě jeho cena se mění.

Číst více...


Skylink zdražuje své služby, my ne :)
01. 12. 2018
Petr Stránský

V průběhu prosincových týdnů jsme pro vás ve spolupráci s naším partnerem připravili možnost sledování nejrůznějších prémiových kanálů. Například tento týden je zdarma dostupných 13 kanálů z balíčku Filmbox. Následující dva týdny pak přijdou na řadu dětské kanály, dokumentární National Geografic nebo Nova Sport 1 a 2.

Číst více...


Prémiové TV kanály u nás o vánocích zdarma!

30. 11. 2018
Petr Stránský

Váš počítač nebo notebook pomalu vypovídá ze služby? Zdá se vám, že je čím dál pomalejší? Možná ještě ale není připravený na odpis. Vždy můžete vyzkoušet několik triků, které vašemu zařízení můžou vrátit ztracený výkon. Chcete vědět, co dělat? Čtěte dál!

Číst více...


Získejte ze svého starého počítače maximum!
22. 11. 2018
Petr Stránský

Všechno to začalo před 5 lety na jaře instalací prvního klienta v Řetové. A pokračuje to i na podzim těsně před napadnutím prvního sněhu instalací už více než 150té domácnosti/firmy.

Připojte se i vy k nejrychleji rostoucí bezdrátové síti v Řetové a Řetůvce! Náš signál nově naladíte i v Ústí nad Orlicí a přilehlém okolí!

Číst více...


Malá bilance po 5 letechStránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9